Tom 1 Modląc się o śmierć. Podręcznik Psychiatrii Klinicznej
Pierwsza runda recenzji publicznej – zapraszamy do komentowania!

Cena: £0.00

📄 PDF

📕 Flipbook

🖋️Recenzja

Dane katalogowe

TytułChoroby Mózgu
PodtytułModląc się o śmierć. Podręcznik Psychiatrii Klinicznej
TOM1
Rocznik2019
AutorzyMax Brzezicki
Maciej Ostrowski
Matthew Carr
Nicholas Bridger
Wydanie1: publiczna runda recenzji
Miejsce publikacjiOxford, UK
Język publikacjiPolski
ISBN 978-83-948041-0-7
RekordBiblioteka Narodowa (PL)

Recenzje

5 Reviews

5

Świetna książka

W bardzo przystępny i ciekawy sposób opisane złożone problemy neurologiczne. Fantastyczna zarówno dla studentów medycyny, jak i zwykłych ciekawskich tego typu zagadnień. Polecam z całego serca!

5

Bardzo odpowiedni dla uczniów

Choć nie studiuję kierunku związanego z medycyną, treść w podręczniku była bardzo przemyślana i zadbano o to, by była przyswajalna dla każdego, kogo interesuje psychiatria. W interesujący sposób podano fakty, ciekawostki zostały odpowiednio dostosowane do rozdziałów i książka nie nudziła ani trochę. Bardzo dużo się nauczyłem i zdecydowanie polecam!

5

Zdanie pacjentki

Czytanie o moich zaburzeniach pomogło mi w lepszym ich zrozumieniu. Jestem naprawdę wdzięczna za proste, naukowe podejście do sprawy. Umożliwiło mi to znalezienie dobrego leczenia. Dzięki wam udało mi się pokonać chorobę. Dziękuję.

4

Świetny podręcznik

Obecne podręczniki psychiatrii rozpisują się o teoriach i narracjach. Na leczenie poświęca się zaledwie kilka kartek ponad czterystostronicowych kolubryn. Tu co innego - podrozdziały z różnymi metodami pomocy, gotowe przykłady, jeszcze wszystko oparte na dowodach. Szkoda, że nie jest rekomendowany do zdawania egzaminów takich jak LEK czy PES, dlatego do przygotowywanie się do nich dalej trzeba używać innych publikacji. Ale konkretne porady i cytaty na pewno przydadzą się w praktyce klinicznej.

5

Dobry podręcznik dla nauczycieli!

W końcu książka, która szanuje, że mogę nie odnaleźć się w lekarskim żargonie... do tej pory takie publikacje były tylko po angielsku. Warto przeczytać, bo rodzice, nauczyciele i pedagodzy mają do czynienia z tymi zaburzeniami na co dzień, a profesjonalnego przygotowania ze świecą szukać...

Write a Review

Wyślij publiczną recenzję

Jeśli chciałbyś zrecenzować niniejszy podręcznik, wypełnij formularz! Dane zostaną następnie wysłane do autorów z prośbą o odpowiedź i/lub komentarz. Wszystkie dyskusje zostaną opublikowane.

Uwaga! W trakcie oczekiwania na odpowiedź od autorów, komentarz nie zostanie uwidoczniony na stronie. Powinieneś jednak otrzymać e-mail z potwierdzeniem i podziękowaniem.

Masz problem z komentowaniem? Wyślij e-mail na secretary@neurologicalsociety.org z prośbą o pomoc!